Wartość pozostałości pojazdu (wraku pojazdu) po wypadku w Niemczech

Bardzo często po wypadkach w Niemczech powstają takie uszkodzenia, które wymagają określenia wartości pozostałości pojazdu powypadkowego. Zdarzają się także szkody całkowite (Totalschaden), po których wyliczana jest także wartość wraku samochodu zniszczonego w wyniku wypadku drogowego na terenie Niemiec. Jedną z licznych usług rzeczoznawców z MOTOEXPERT jest określanie wartości pozostałości pojazdu lub wraku pojazdu na polskich znakach rejestracyjnych po zdarzeniu drogowym w Niemczech. Niemieccy rzeczoznawcy z MOTOEXPERT mają możliwość określenia realnej wartości pozostałości pojazdu lub jego wraku po wypadku w Niemczech.

Towarzystwa ubezpieczeniowe z reguły chcą osiągnąć jak najwyższą wartość pozostałości pojazdu lub wraku auta uszkodzonego w wyniku wypadku samochodowego na terenie Niemiec, która bywa następnie odliczana osobie poszkodowanej od wypłaconego jej odszkodowania. Wtedy poszkodowanego zostawia się z możliwością sprzedania pojazdu lub wraku tego samochodu. Często spotykane jest zjawisko, w którym wyliczana wartość pojazdu po wypadku na terenie Niemiec jest zupełnie różna od rzeczywistych realiów rynkowych, a osoba poszkodowana nie jest w stanie sprzedać samochodu nawet za przybliżoną wartość pozostałości auta. Rzeczoznawcy samochodowi z sieci MOTOEXPERT wyliczają pozostałości pojazdu lub jego wraku po szkodach OC na terenie Niemiec.

Rzeczoznawcy ci przy pomocy współpracujących z nimi adwokatów stosują dogodne rozwiązania, które są zupełnie zgodne z prawem, i które oszczędzają osobom poszkodowanym wielu problemów związanych z procesem likwidacji szkody komunikacyjnej. Wartość pozostałości pojazdu lub wartości wraku tego pojazdu, jaką wyliczają doświadczeni rzeczoznawcy samochodowi z firmy MOTOEXPERT jest bardzo solidną podstawą przy realnym stwierdzeniu wartości pozostałości po wypadku. W przypadku, gdy zaszła szkoda całkowita (Wirtschaftlicher Totalschaden), zachodzi potrzeba stwierdzenia, jaka jest wartość pozostałości pojazdu lub wraku pojazdu. Rzeczoznawcy samochodowi z MOTOEXPERT zwykle wyliczają już wartość pozostałości pojazdu w sytuacji, gdy wystąpiła szkoda OC na terenie Niemiec i gdy koszt naprawy uszkodzonego samochodu wynosi powyżej 51% w stosunku do wartości auta przed wystąpieniem wypadku drogowego lub kolizji na terenie Niemiec.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.